Supra ASIMS+

Zintegrowany System Zarządzania klasy ERP/MRPII

System ERP dla Twojego biznesu

Zintegrowany system zarządzania ASIMS+ jest przeznaczony do rejestracji procesów zachodzących w każdym obszarze działalności, zapewnia przepływ informacji, automatyzację czynności, oraz kontrolę nad ich przebiegiem.

Każda informacja zarejestrowana w systemie (obroty magazynowe, dokumenty kadrowe i pracownicze, procesy produkcyjne, komunikacja z klientami i pracownikami) jest dostępna na wielu poziomach (magazyn, księgowość, dokumenty) wraz z precyzyjnym logiem pozwalającym na pełną weryfikację danych.

System w każdym obszarze (magazyn, sprzedaż, produkcja, księgowość, kadry i płace) zapewnia możliwości analityczne, tworzenie zaawansowanych raportów agregujących dane.

Rozwiązania dla wielu branż

Handel / Dystrybucja

Pełna automatyzacja realizacji zamówień , od wczytania z zewnętrznych systemów (B2B, edi) poprzez przydzielenie zasobów (kolejkowanie), aż do realizacji (wysyłka za pomocą wybranego spedytora) w tym śledzenie przesyłki. Finalnie wystawienie faktury elektronicznej.

Produkcja / Dla przemysłu

Nadzór nad wieloetapowym procesem produkcji, pełna ewidencja księgowa pozwalająca na szczegółowe wyliczenie kosztów produkcji (również pośrednich). Nasze nowatorskie rozwiązanie pozwala na precyzyjne tworzenie ofert zmniejszające ryzyko niewłaściwej wyceny zlecenia.

Dla energetyki

Rozwiązanie dostosowane do rozliczenia bilingowego, wraz z mechanizmem korekt i rekompensat. Pełna identyfikacja liczników, węzłów i obiektów. System ebok (elektronicznie biuro obsługi klienta) dostępny przez stronę www – pozwalający na wgląd w rozliczenia, przegląd faktur i obsługę wniosków.

Dla administracji

Zaawansowany moduł kadrowo-płacowy, mechanizmy korekt wynagrodzeń, rozliczania podwyżek (liczonych od daty wstecz). Współpraca z Płatnikiem ZUS, PUE ZUS. Automatyczna wysyłka pasków płacowych i pitów mailem (dokumenty szyfrowane). System finansowo-księgowy z zaawansowaną kontrolą uprawnień. System budżetowania z weryfikacją realizacji.

Rozwiązania wspomagające