O firmie

Supra Sp. z o.o. została założona w 1987 r. Od początku istnienia działa w sferze technologii informatycznych. W tym obszarze skoncentrowała swoje wysiłki na dwóch kierunkach.

Po pierwsze -rozwój technologii własnych – m.in. różnorodnych odmian systemu operacyjnego UNIX /LINUX oraz wybrane motory baz danych- typu SQL (INFORMIX,DB2,PostgreSQL). Szczególny nacisk został położony na aplikacje tworzone w środowisku języków 4 generacji (4GL). Dzięki temu wytworzono rozliczne i oryginalne narzędzia migracyjne.

Po drugie, na fundamencie wytworzonych technologii własnych, powstała aplikacja o profilu produkcyjno-biznesowym pod nazwą ASIMS+. System ASIMS+ -(Zintegrowany System Zarządzania klasy ERP/MRPII) korzysta ze wspomnianych narzędzi, a w jego obrębie powstało unikalne środowisko programistyczne, dające mu nadzwyczajną elastyczność i skalowalność (Supra RAD). System został stworzony jako narzędzie biznesowe dla średnich i dużych podmiotów, które chcą uniknąć rozwiązań zamkniętych, gdyż realizują własną wizję rozwoju.

– Prowadzone są również prace nad zintegrowaniem środowiska narzędziowego z algorytmami sztucznej inteligencji (AI).

Na przestrzeni wielu lat Supra Sp. z o.o. zbudowała kompetentny i stabilny zespół programistów i wdrożeniowców, którzy intensywnie współpracują z naszymi partnerami biznesowymi .

Prasa o naszych rozwiązaniach

Zachęcamy do zapoznania się się z artykułem w magazynie COMPUTERWORLD Polska poświęconym naszej firmie.